Petr Kubíček

Blog s osobními tvorbou napříč časem...

Programování

Hotové programy

Makátor

Jednoduchý program pro zadávání cvičení. Stačí zadat kdy, co, kdo a počet. Udělal jsem pro cvičení v práci. Zobrazí jednoduchou statistiku, kdo je za určité období nejlepší a když se nemaká, tak vypíše motivační citát. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Data ukládá do texťáků. Vyžaduje .NET framework min. 4.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Makátor (verze 1.0, freeware)

Kostka

Jednoduchý prográmek simulující hod kostkou. Umožňuje nastavit 1-6 kostek a jejich vzhled (barvy). Může také běžet několik instancí současně a tak lze získat další skupiny kostek. Hodí se pro stolní a další hry, které vyžadují kostky. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Vyžaduje .NET framework min. 3.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Kostka (verze 1.0, freeware)

Časovač

Program pro rychlé vypnutí, uspání, restartování počítače v určitý čas, nebo za předem danou dobu. Umožňuje plánovat i do opakované události, nebo jen upozornění. Automaticky se umí spouštět při startu Windows a ovládá se i pomocí kontextového menu ve stavovém řádku Windows. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Vyžaduje .NET framework min. 3.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Časovač (verze 1.0, freeware)

Nedokončené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *