Petr Kubíček

Blog s osobními tvorbou napříč časem...

Ostatní a zrušené

Tady jsou další mé trošku zajímavější rozpracované a zrušené projekty, na kterých jsem pracoval:

Place

V tomto projektu mělo jít o adventuru, logickou hru, která byla založená na řešení (hlavně mechanických) problém v rámci jedné, nebo několika málo, místností. Klíčovým principem měla být nulová nápověda a hráči měli na všechno přijít sami. Měl zde být systém pro předávání vzkazů (a případně nápověd) jiným hráčům. Každý tak mohl ve světě zanechat persistentní stopu – lepící lísteček, který mohl s libovolným textem umístit na libovolné místo v místnosti. Projekt jsem opustil ve fázi prototypu.

Textovky

Pracoval jsem na systému pro textovky v moderním hávu (běžícím na Unity3D). Rýsovalo se několik možných příběhů, které mohly být v tomto systému realizované, takže se to neomezovalo pouze na jeden projekt. Chtěl jsem dál zkusil dát dohromady něco ze světa Game of Thrones, taky nějaké sci-fi, nebo něco historického. Co se programování týká, tak zbývalo jen velmi málo. Takhle nějak vypadala pracovní verze:

Tile Breaker

Menší hříčka, která měla být určená pro telefony s Windows Phone a byla designovaná ve stylu prostředí tohoto dnes už mrtvého operačního systému. Šlo o variaci na Breakout / Arkanoid. Takhle nějak to vypadalo:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *