Petr Kubíček

Blog s osobními tvorbou napříč časem...

Programování

Hotové programy

Generátor jmen

Malý prográmek, který zvládne na základě předaných parametrů vygenerovat nová originální jména do fantasy světů. Může generovat jména postav, jména míst, řek, měst, nebo celých říší. Spustíte ho kliknutím zde.

Zdrojové kódy: https://bitbucket.org/PetrKubicek/namegenjs

Makátor

Jednoduchý program pro zadávání cvičení. Stačí zadat kdy, co, kdo a počet. Udělal jsem pro cvičení v práci. Zobrazí jednoduchou statistiku, kdo je za určité období nejlepší a když se nemaká, tak vypíše motivační citát. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Data ukládá do texťáků. Vyžaduje .NET framework min. 4.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Makator.zip (staženo 323× ) (verze 1.0, freeware)

Zdrojové kódy: https://bitbucket.org/PetrKubicek/makator/

Kostka

Jednoduchý prográmek simulující hod kostkou. Umožňuje nastavit 1-6 kostek a jejich vzhled (barvy). Může také běžet několik instancí současně a tak lze získat další skupiny kostek. Hodí se pro stolní a další hry, které vyžadují kostky. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Vyžaduje .NET framework min. 3.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Kostka.zip (staženo 327× ) (verze 1.0, freeware)

Časovač

Program pro rychlé vypnutí, uspání, restartování počítače v určitý čas, nebo za předem danou dobu. Umožňuje plánovat i do opakované události, nebo jen upozornění. Automaticky se umí spouštět při startu Windows a ovládá se i pomocí kontextového menu ve stavovém řádku Windows. Neinstaluje se, stačí rozbalit a spustit. Vyžaduje .NET framework min. 3.5 (normálně součástí novějších Windows).

Odkaz ke stažení: Casovac.zip (staženo 314× ) (verze 1.0, freeware)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *